Áprilisi eredmények

U7 és U8 korosztály Játékprogramjában a Kézilabda Szövetség vezet jegyzőkönyvet, de nem közli honlapján az eredményeket.
Mindenki győztes, aki a népszerű kézilabda sportágat űzi!!!

Játékprogram LU7 Tóth László régió

2018. április 22. vasárnap
Tapolca, Csermák József Rendezvénycsarnok, 3. szivacs alpálya
10:25        Bajnok DSE Nemesvámos II        - Kilián DSE Pápa        0    -    0
11:15        Bajnok DSE Nemesvámos II        - Sárvári Kinizsi SE        0    -    0
12:30        Bajnok DSE Nemesvámos I        - ETO FKC KFT        0    -    0
13:20        Bajnok DSE Nemesvámos I        - Körmendi DMTE        0    -    0

Játékprogram LU8 Tóth László régió

2018. április 22. vasárnap
Tapolca, Csermák József Rendezvénycsarnok, 2. szivacs alpálya
12:55        Bajnok DSE Nemesvámos 1        - HétFő KC Rábaköz I.        0    -    0
13:20        Bajnok DSE Nemesvámos 2        - HétFő KC Rábaköz II.        0    -    0
14:35        Bajnok DSE Nemesvámos 2        - HétFő KC Rábaköz I.        0    -    0
15:00        Bajnok DSE Nemesvámos 1        - HétFő KC Rábaköz II.        0    -    0

Kisiskolás versenyek LU9 Tóth László régió

018. április 7. szombat
Répcelak, Répce Sportcsarnok
09:40        Győri Audi ETO KC        - Bajnok DSE I.        18    -    13
10:20        HétFő KC Rábaköz SE Csorn        - Bajnok DSE II.        19    -    0
11:40        Start SE Szentkirályszaba        - Bajnok DSE II.        12    -    2
12:20        Répcelaki SE        - Bajnok DSE I.        4    -    21
13:40        Bajnok DSE I.        - Lébényi KSE        25    -    6

Kisiskolás versenyek LU10 Tóth László régió

2018. április 21. szombat
Bük, Városi Sportcsarnok
09:40        Büki TK Csepreg        - Bajnok DSE        3    -    17
11:00        Büki TK        - Bajnok DSE        11    -    24
12:20        UFC Kőszeg        - Bajnok DSE        8    -    14

Gyermekbajnokság LU11 Tóth László régió A csoport

2018. április 15. vasárnap
Celldömölk, Celldömölki Katolikus Iskola Sportcsarnok
11:00        Bajnok DSE Nemesvámos        - Győri Audi ETO KC        15    -    22
14:00        Lébényi KSE        - Bajnok DSE Nemesvámos        10    -    41

Gyermekbajnokság LU13 2. osztály Tóth László régió Felsőház

2018. április 7. szombat
Győr, Magvassy Mihály Sportcsarnok
12:00        Szombathelyi KKA        - Bajnok DSE Nemesvámos        18    -    35
14:00        Bajnok DSE Nemesvámos        - Győri Audi ETO KC II        24    -    16


2018. április 28. szombat
Veszprém, Városi Sportcsarnok
09:00        Bajnok DSE Nemesvámos        - Sárvári Kinizsi SE        30    -    21
14:00        Győri Audi ETO KC I        - Bajnok DSE Nemesvámos        21    -    26

Leány Serdülő I. osztály-Nyugat

2018. április 4. szerda
16:00        Siófok KTC KFT        - Bajnok DSE Nemesvámos        29    -    30
2018. április 12. csütörtök
14:00        Bajnok DSE Nemesvámos        - Kispest NKK-Malév        35    -    16
2018. április 21. szombat
11:00        Dorogi ESE        - Bajnok DSE Nemesvámos        20    -    29
2018. április 26. csütörtök
14:00        Bajnok DSE Nemesvámos        - Swietelsky-Szombathely        33    -    32

Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat

2018. április 4. szerda
18:00        Siófok KTC KFT        - Bajnok DSE Nemesvámos        34    -    34
2018. április 12. csütörtök
16:00        Bajnok DSE Nemesvámos        - Mosonmagyaróvári KC SE        30    -    27
2018. április 19. csütörtök
15:30        Győri Audi ETO KC II.        - Bajnok DSE Nemesvámos        42    -    31
2018. április 26. csütörtök
16:00        Bajnok DSE Nemesvámos        - Swietelsky-Szombathely        33    -    27

NB II női felnőtt Észak-Nyugat

2018. április 8. vasárnap
17:00        Bajnok DSE Nemesvámos        - Komárom VSE        34    -    27
2018. április 14. szombat
15:30        Vady Mosonszolnok        - Bajnok DSE Nemesvámos        28    -    29
2018. április 21. szombat
16:00        Egerszegi KK        - Bajnok DSE Nemesvámos        27    -    37
2018. április 29. vasárnap
17:00        Bajnok DSE Nemesvámos        - Celldömölki VSE        36    -    30

Veszprém megyei férfi- felsőház

2018. április 8. vasárnap
15:00        Bajnok DSE Nemesvámos        - KK Ajka II.        34    -    26
2018. április 15. vasárnap
15:00        Bajnok DSE Nemesvámos        - Ősi Andreotti SE        31    -    26
2018. április 26. csütörtök
19:30        Alsóörsi SE        - Bajnok DSE Nemesvámos        23    -    28