Áprilisi kézilabda eredmények

Gyermekbajnokság LU11

 

Tóth László régió

 

2019. április 14. vasárnap

Alsóörs, Városi Sportcsarnok

09:45

 

Győri ETO KC II.

 

- Bajnok DSE Nemesvámos

 

18

-

19

11:15

 

Bajnok DSE Nemesvámos

 

- Győri ETO KC I.

 

14

-

1

 

 

Gyermekbajnokság LU12

 

Tóth László régió

 

2019. április 7. vasárnap

Mosonmagyaróvár, UFM Aréna

13:10

 

Bajnok DSE Nemesvámos

 

- Győri ETO KC I.

 

28

-

23

14:50

 

Szombathelyi KKA IV.

 

- Bajnok DSE Nemesvámos

 

8

-

31

2019. április 27. szombat

Nemesvámos, Tornacsarnok

09:00

 

Bajnok DSE Nemesvámos

 

- Veszprém Pannon SE

 

41

-

8

15:40

 

Szombathelyi KKA III.

 

- Bajnok DSE Nemesvámos

 

11

-

41

 

 

Gyermekbajnokság LU13

Tóth László régió

2019. április 13. szombat

Mosonmagyaróvár, UFM Aréna

10:50

 

Szombathelyi KKA I.

 

- Bajnok DSE Nemesvámos

 

6

-

24

14:30

 

Bajnok DSE Nemesvámos

 

- Győri ETO KC IV.

 

26

-

22

 

 

Gyermekbajnokság LU14 2. osztály

 

Kelet-Nyugat 7-12 helyezésért

 

2019. április 7. vasárnap

Kistarcsa, Kistarcsa Városi Sportközpont

10:00

 

Malév SC

 

- Bajnok DSE Nemesvámos

 

20

-

21

12:00

 

Gyöngyösi KK

 

- Bajnok DSE Nemesvámos

 

23

-

28

2019. április 28. vasárnap

Nemesvámos, Tornacsarnok

09:00

 

GVM Europe-Vác

 

- Bajnok DSE Nemesvámos

 

19

-

21

13:00

 

XVI.kerületi KMSE

 

- Tatabányai SC

 

23

-

20

14:00

 

Bajnok DSE Nemesvámos

 

- Gyöngyösi KK

 

23

-

17

 

 

Leány Serdülő I. osztály-Nyugat

2019. április 4. csütörtök

15:30

 

Bajnok DSE Nemesvámos

Győri Audi ETO KC II.

 

32

-

26

2019. április 11. csütörtök

16:00

 

NEKA II.

- Bajnok DSE Nemesvámos

 

28

-

26

2019. április 15. hétfő

15:30

 

Bajnok DSE Nemesvámos

NEKA I.

 

21

-

27

2019. április 27. szombat

16:00

 

Szombathelyi KKA

- Bajnok DSE Nemesvámos

 

36

-

23

 

 

Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat

2019. április 4. csütörtök

17:30

 

Bajnok DSE Nemesvámos

Győri Audi ETO KC II.

 

29

-

28

2019. április 11. csütörtök

17:45

 

NEKA II.

- Bajnok DSE Nemesvámos

 

36

-

23

2019. április 15. hétfő

17:30

 

Bajnok DSE Nemesvámos

NEKA I.

 

23

-

40

2019. április 24. szerda

16:00

 

Mosonmagyaróvári KC

- Bajnok DSE Nemesvámos

 

36

-

23

 

 

Férfi Ifjúsági II. osztály-Nyugat

2019. április 4. csütörtök

15:00

 

Bajnok DSE Nemesvámos

ALBA-MÁV-ELŐRE

 

43

-

30

2019. április 25. csütörtök

17:00

 

Tatai AC

- Bajnok DSE Nemesvámos

 

23

-

32

 

 

NB II férfi felnőtt-Észak-nyugat

2019. április 7. vasárnap

13:00

 

Bajnok DSE Nemesvámos

Győrújbaráti `FaDo` TK

 

39

-

22

2019. április 27. szombat

11:00

 

Telekom Veszprém U23

- Bajnok DSE Nemesvámos

 

31

-

38

 

 

Veszprém megyei férfi-Felsőház

2019. április 6. szombat

20:00

 

Ősi Andreotti SE

- Bajnok DSE Nemesvámos II.

 

24

-

32

2019. április 14. vasárnap

18:00

 

Bajnok DSE Nemesvámos II.

KK Ajka II.

 

25

-

17