Májusi kézilabda mérkőzések eredményei

Játékprogram LU7 Tóth László régió

2018. május 27. vasárnap
Várpalota, Gál Gyula Sportcsarnok, 3. szivacs alpálya
09:35        Bajnok DSE Nemesvámos I        - Körmendi DMTE        0    -    0
10:00        Bajnok DSE Nemesvámos II        - Mosonmagyaróvári KC SE        0    -    0
11:15        Bajnok DSE Nemesvámos I        - Mosonmagyaróvári KC SE        0    -    0
11:40        Bajnok DSE Nemesvámos II        - Körmendi DMTE        0    -    0

Játékprogram LU8 Tóth László régió

2018. május 27. vasárnap
Várpalota, Gál Gyula Sportcsarnok, 2. szivacs alpálya
12:55        Bajnok DSE Nemesvámos 1        - Ajkai Trampolin SE I.        0    -    0
13:20        Bajnok DSE Nemesvámos 2        - Ajkai Trampolin SE II        0    -    0
14:35        Bajnok DSE Nemesvámos 2        - Ajkai Trampolin SE I.        0    -    0
15:00        Bajnok DSE Nemesvámos 1        - Ajkai Trampolin SE II        0    -    0

Kisiskolás versenyek LU9 Tóth László régió

2018. május 13. vasárnap
Ősi, Általános Iskola Sportcsarnok
09:40        Éles KISE        - Bajnok DSE I.        7    -    20
11:00        Bajnok DSE I.        - Veszprém Pannon SE        25    -    2
11:40        Bajnok DSE II.        - Ajkai Trampolin SE        10    -    0
13:00        Bajnok DSE I.        - Start SE Szentkirályszaba        26    -    0
13:40        Ősi Andreotti SE        - Bajnok DSE II.        14    -    2

Kisiskolás versenyek LU10 Tóth László régió

2018. május 5. szombat
Veszprém, Wartha sportcsarnok
09:40        Bajnok DSE        - Úrkúti SK        22    -    2
11:40        Bajnok DSE        - KSE Bősárkány        20    -    5
13:40        Bajnok DSE        - Bőnyi SE        37    -    0

Gyermekbajnokság LU13 2. osztály Tóth László régió Felsőház

2018. május 5. szombat
Győr, Magvassy Mihály Sportcsarnok
12:00        Győri Audi ETO KC II        - Bajnok DSE Nemesvámos        13    -    24
14:00        Bajnok DSE Nemesvámos        - Győri Audi ETO KC III.        27    -    17

Leány Serdülő I. osztály-Nyugat

2018. május 9. szerda
11:30        Győri Audi ETO KC        - Bajnok DSE Nemesvámos        37    -    20

Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat

2018. május 9. szerda
13:30        Győri Audi ETO KC I.        - Bajnok DSE Nemesvámos        37    -    26

NB II női felnőtt Észak-Nyugat

2018. május 6. vasárnap
11:00        Győri Audi ETO KC U21        - Bajnok DSE Nemesvámos        29    -    24

2018. május 20. vasárnap
17:00        Bajnok DSE Nemesvámos        - Szombathelyi KKA U21        34    -    24

Veszprém megyei férfi- felsőház

2018. május 5. szombat
18:00        KK Ajka II.        - Bajnok DSE Nemesvámos        23    -    27