Márciusi kézilabda eredmények

Gyermekbajnokság LU11

        

Tóth László régió

        

2019. március 10. vasárnap        Győr, Audi Aréna

      

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13:30

 

Bajnok DSE Nemesvámos

 

- Szombathelyi KKA I.

 

13

-

23

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15:00

 

Bajnok DSE Nemesvámos

- Győri ETO KC II.

 

19

-

14

2019. március 30. szombat         Répcelak, Répce Sportcsarnok

     

12:00

 

Bajnok DSE Nemesvámos

 

- Büki TK

 

20

-

12

13:30

 

Bajnok DSE Nemesvámos

 

- Éles KISE

 

10

-

17

         

Gyermekbajnokság LU12

      

Tóth László régió

 

      
         

2019. március 3. vasárnap

        

Mosonszolnok, Sportcsarnok

 

 

 

 

 

 

13:35

 

Körmendi DMTE

 

- Bajnok DSE Nemesvámos

 

7

-

28

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16:20

 

Bajnok DSE Nemesvámos

 

- Veszprém Pannon SE

 

39

-

6

         
         

2019. március 24. vasárnap        

      

Kőszeg, Béri Balog Általános Iskola Tornaterme

     

14:30

 

HétFő KC Rábaköz

 

- Bajnok DSE Nemesvámos

 

12

-

31

         

16:20

 

Bajnok DSE Nemesvámos

 

- UFC Kőszeg

 

40

-

4

         

Gyermekbajnokság LU13

 

Tóth László régió

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2019. március 9. szombat        Répcelak, Répce Sportcsarnok

     

10:50

 

Győri ETO KC III.

 

- Bajnok DSE Nemesvámos

 

10

-

32

         

13:35

 

Bajnok DSE Nemesvámos

 

- Győri ETO KC IV.

 

14

-

11

    

 

Tóth László régió

       

2019. március 31. vasárnap

       
         

Győr, Magvassy Mihály Sportcsarnok

 

 

 

 

 

 

11:20

 

Bajnok DSE Nemesvámos

 

- Győri ETO KC I.

 

26

-

15

         

13:00

 

Szombathelyi KKA II.

 

- Bajnok DSE Nemesvámos

 

6

-

30

Gyermekbajnokság LU14 2. osztály

 

 

 

  

LU14 2.o Nyugat Felsőház

 

 

 

 

  

2019. március 3. vasárnap

        

 

 

 

 

 

 

 

  

Győr, Magvassy Mihály Sportcsarnok

      

11:00

 

XVI.kerületi KMSE

 

- Bajnok DSE Nemesvámos

 

10

-

0

      

13:00

 

Farkasvár DSE LU14

 

- Bajnok DSE Nemesvámos

 

10

-

0

Gyermekbajnokság LU14 2. osztály

       

Kelet-Nyugat 7-12 helyezésért

       

2019. március 24. vasárnap

       

Tarján, Községi Sportcsarnok

      
         

14:00

 

Bajnok DSE Nemesvámos

 

- Tatabányai SC

 

27

-

27

         

16:00

 

Bajnok DSE Nemesvámos

 

- XVI.kerületi KMSE

 

25

-

24

         

Leány Serdülő I. osztály-Nyugat

      

2019. március 7. csütörtök

        
         

18:00

 

Pénzügyőr SE

 

- Bajnok DSE Nemesvámos

 

23

-

29

  

 

2019. március 14. csütörtök

        
         

16:30

 

Bajnok DSE Nemesvámos

  

20

-

34

 

         

2019. március 30. szombat

        
         

14:15

 

Kozármisleny SE

 

- Bajnok DSE Nemesvámos

 

22

-

26

         
         

Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat

      

2019. március 9. szombat

        
         

11:00

 

TFSE-KSA

 

- Bajnok DSE Nemesvámos

 

23

-

27

  

 

  

 

         

2019. március 14. csütörtök

        
         

18:30

 

Bajnok DSE Nemesvámos

  

25

-

32

 

         

2019. március 30. szombat

      
         

16:00

 

Kozármisleny SE

 

- Bajnok DSE Nemesvámos

 

28

-

27

         

NB II női felnőtt-Dél-nyugat

      

2019. március 3. vasárnap

        
         

13:00

 

BBSC Balatonboglár

- Bajnok DSE Nemesvámos

 

34

-

24

  

 

2019. március 10. vasárnap

        
         

17:00

 

Bajnok DSE Nemesvámos

 

PEAC

 

24

-

28

         

2019. március 17. vasárnap

        
         

17:00

 

Bajnok DSE Nemesvámos

  

20

-

28

 

         

2019. március 31. vasárnap

        
         

17:00

 

Bajnok DSE Nemesvámos

 

Marcali VSZSE

 

38

-

27

         

Férfi Ifjúsági II. osztály-Nyugat

      

2019. március 8. péntek

        
         

15:15

 

Éles KISE

 

- Bajnok DSE Nemesvámos

 

20

-

30

  

 

2019. március 14. csütörtök

        
         

15:00

 

Bajnok DSE Nemesvámos

 

Veszprémi KKFT II.

 

29

-

36

         

2019. március 21. csütörtök

        
         

15:00

 

Bajnok DSE Nemesvámos

 

Pécsi VSE

 

26

-

29

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2019. március 30. szombat

        
         

14:00

 

Százhalombattai KE

- Bajnok DSE Nemesvámos

 

36

-

25

         

NB II férfi felnőtt-Észak-nyugat

      

2019. március 2. szombat

        
         

11:00

 

AGROFEED ETO-SZESE U23

- Bajnok DSE Nemesvámos

 

29

-

33

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  
         

2019. március 9. szombat

        
         

15:00

 

Bajnok DSE Nemesvámos

 

Tarján SE

 

33

-

20

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

  
         

2019. március 16. szombat

        
         

18:00

 

Szentgotthárdi VSE

 

- Bajnok DSE Nemesvámos

 

18

-

28

         

2019. március 24. vasárnap

        
         

13:00

 

Bajnok DSE Nemesvámos

  

48

-

34

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2019. március 30. szombat

        
         

18:00

 

Ácsi Kinizsi

 

- Bajnok DSE Nemesvámos

 

35

-

32

         

Veszprém megyei férfi-Felsőház

      

2019. március 10. vasárnap

        
         

15:00

 

Bajnok DSE Nemesvámos II.

Ősi Andreotti SE

 

23

-

19

         

2019. március 24. vasárnap

        
         

19:15

 

KK Ajka II.

  

23

-

30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2019. március 31. vasárnap

        
         

19:00

 

Bajnok DSE Nemesvámos II.

Alsóörsi SE

 

30

-

31