Márciusi kézilabda eredmények megtekinthetőek ITT.

Játékprogram LU7 Tóth László régió

2018. március 24. szombat
Pápa, Városi Sportcsarnok , 3. szivacs alpálya
Bajnok DSE Nemesvámos I        - Haladás VSE SKFT
Bajnok DSE Nemesvámos I        - ETO FKC KFT
Bajnok DSE Nemesvámos II        - Sárvári Kinizsi SE
Bajnok DSE Nemesvámos II        - Körmendi DMTE

Játékprogram LU8 Tóth László régió

2018. március 24. szombat
Pápa, Városi Sportcsarnok , 2. szivacs alpálya
Bajnok DSE Nemesvámos 1        - Szombathelyi KKA I.        
Bajnok DSE Nemesvámos 2        - Szombathelyi KKA II.    
Bajnok DSE Nemesvámos 1        - Szombathelyi KKA II.
Bajnok DSE Nemesvámos 2        - Szombathelyi KKA I.

Kisiskolás versenyek LU9 Tóth László régió

2018. március 11. vasárnap
Ősi, Általános Iskola Sportcsarnok
Ajkai Trampolin SE        - Bajnok DSE I.        1    -    12
Bajnok DSE I.        - Veszprém Pannon SE        28    -    1
Bajnok DSE II.        - Veszprém Pannon SE        1    -    15
Bajnok DSE I.        - Éles KISE        20    -    2
Ősi Andreotti SE        - Bajnok DSE II.        24    -    0

Kisiskolás versenyek LU10 Tóth László régió

2018. március 3. szombat
Nemesvámos, Sportcsarnok*
Bajnok DSE        - Úrkúti SK        25    -    3
Bajnok DSE        - Veszprém Pannon SE        17    -    5
Bajnok DSE        - Éles KISE        12    -    21

Gyermekbajnokság LU11 Tóth László régió A csoport

2018. március 3. szombat
Győr, Bercsényi Középiskola
Bajnok DSE Nemesvámos        - Sárvári Kinizsi SE        24    -    4
Celldömölki VSE        - Bajnok DSE Nemesvámos        1    -    34

Gyermekbajnokság LU13 2. osztály Tóth László régió Felsőház

2018. március 10. szombat
Balatonfüred, Szabadidőközpont
Győri Audi ETO KC III.        - Bajnok DSE Nemesvámos        13    -    26
Bajnok DSE Nemesvámos        - Győri Audi ETO KC I        20    -    18

Leány Serdülő I. osztály-Nyugat

2018. március 1. csütörtök
Bajnok DSE Nemesvámos        - Kozármisleny SE        29    -    18

2018. március 7. szerda
ÉRD        - Bajnok DSE Nemesvámos        30    -    31

2018. március 16. péntek
NEKA        - Bajnok DSE Nemesvámos        40    -    21

Női Ifjúsági I. osztály-Nyugat

2018. március 1. csütörtök
Bajnok DSE Nemesvámos        - Kozármisleny SE        28    -    23

2018. március 7. szerda
ÉRD        - Bajnok DSE Nemesvámos        26    -    27

2018. március 16. péntek
NEKA I.        - Bajnok DSE Nemesvámos        51    -    22

NB II női felnőtt Észak-Nyugat

2018. március 3. szombat
Sárvári Kinizsi SE        - Bajnok DSE Nemesvámos        28    -    27

2018. március 11. vasárnap
Bajnok DSE Nemesvámos        - SZESE Győr        38    -    30

2018. március 17. szombat
Büki TK        - Bajnok DSE Nemesvámos        21    -    33

Veszprém megyei férfi- felsőház

2018. március 18. vasárnap
Ősi Andreotti SE        - Bajnok DSE Nemesvámos        27    -    37

2018. március 25. vasárnap
Bajnok DSE Nemesvámos        - Alsóörsi SE        32    -    21