Eseménynaptár

vas02Máj10:00III. Bozsik FesztiválLabdarúgás U7 - U910:00 Veszprém, VFC USE pálya

vas02Máj11:00DKKA U22 - Bajnok DSE NemesvámosNői NB II.11:00

csüt06Máj16:4518:30Moyra Budaörs Handball - BDSE NemesvámosNői Serdülő I. osztály16:45 - 18:30 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand

csüt06Máj18:1519:45BDSE Nemesvámos - Moyra Budaörs HandballNői Ifjúsági I. osztály18:15 - 19:45 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand

szom08Máj10:45Bajnok DSE Nemesvámos - Szombathelyi KKA II.Leány U13 gyerekbajnokság10:45 Répcelak, Répce SportcsarnokLive Now

szom08Máj11:00Bajnok DSE Nemesvámos - Egerszegi KKNői NB II.11:00 Live Now

szom08Máj12:30Bajnok DSE Nemesvámos - Szombathelyi KKA I.Leány U13 gyerekbajnokság12:30 Répcelak, Répce Sportcsarnok

vas09MájEgész napBajnok DSE Nemesvámos - Start SELeány U11 gyerekbajnokság(Egész nap: vasárnap)

vas09MájEgész napBajnok DSE Nemesvámos - Veszprém Pannon SELeány U11 gyerekbajnokság(Egész nap: vasárnap)

vas09MájEgész napAFKC II - Bajnok DSE NemesvámosLeány U15 gyerekbajnokság(Egész nap: vasárnap)

vas09MájEgész napSzombathelyi KKA I. - Bajnok DSE NemesvámosLeány U15 gyerekbajnokság(Egész nap: vasárnap)

vas09Máj10:00IV. Bozsik TornaLabdarúgás U11 - U1310:00 Veszprém, VFC USE pálya

szom15Máj10:00Bajnok DSE Nemesvámos - Szombathelyi KKA II.Leány U14 gyerekbajnokság10:00 Szombathelyi Egyetemi Sportcsarnok

szom15Máj12:00Szombathelyi KKA III. - Bajnok DSE NemesvámosLeány U14 gyerekbajnokság12:00 Szombathelyi Egyetemi Sportcsarnok

szom15Máj18:00Tolna KC - Bajnok DSE NemesvámosNői NB II.18:00

vas16Máj10:00IV. Bozsik FesztiválLabdarúgás U7 - U910:00 Veszprém, VFC USE pálya

pén21Máj13:3015:00Alba Fehérvár KC - BDSE NemesvámosNői Serdülő I. osztály13:30 - 15:00 Köfém Sportcsarnok, Székesfehérvár

pén21Máj15:3017:00Alba Fehérvár KC - BDSE NemesvámosNői Ifjúsági I. osztály15:30 - 17:00 Köfém Sportcsarnok, Székesfehérvár

vas23Máj10:00V. Bozsik TornaLabdarúgás U11 - U1310:00 Veszprém, VFC USE pálya

vas23Máj15:00Bajnok DSE Nemesvámos - Marcali VSZSENői NB II.15:00

szer26Máj15:1516:45BDSE Nemesvámos - NEKANői Ifjúsági I. osztály15:15 - 16:45 Nemesvámos Sportcsarnok

szer26Máj17:0018:30BDSE Nemesvámos - NEKA I.Női Ifjúsági I. osztály17:00 - 18:30 Nemesvámos Sportcsarnok

szom29MájEgész napBajnok DSE Nemesvámos - Szombathelyi KKA II.Leány U15 gyerekbajnokság(Egész nap: szombat)

szom29MájEgész napBajnok DSE Nemesvámos - Szombathelyi KKA III.Leány U15 gyerekbajnokság(Egész nap: szombat)

szom29Máj09:00Tapolca VSE - Bajnok DSE NemesvámosLeány U11 gyerekbajnokság09:00 Tapolca, Csermák József Rendezvénycsarnok

szom29Máj10:30Bajnok DSE Nemesvámos - Ajkai Trampolin SELeány U11 gyerekbajnokság10:30 Tapolca, Csermák József Rendezvénycsarnok

vas30Máj09:00Bajnok DSE Nemesvámos - Veszprém Pannon SELeány U13 gyerekbajnokság09:00 Nemesvámos Sportcsarnok

vas30Máj09:45Bajnok DSE Nemesvámos - Siófok KTC KFTLeány U13 gyerekbajnokság09:45 Nemesvámos Sportcsarnok

Események letöltése ICS fájlba
X